• Намалена цена
  • Неодамнешно
Врвен квалитет на 13*22mm сребро позлатен gourd форма студ обетки за жените партија подароци мраз мат домот топла продажба накит B2840
zoom_in

Врвен квалитет на 13*22mm сребро позлатен gourd форма студ обетки за жените партија подароци мраз мат домот

DEN 162.00 203.04

Количина на стоки
check Тековен

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.5 инчи во мерењето.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Врвен квалитет на 13*22mm сребро позлатен gourd форма студ обетки за жените партија подароци мраз мат домот топла продажба накит B2840 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Цинк Легура
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B2840
Назад Наоѓање:
пирсинг
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди..