• Неодамнешно
925 sterling silver обрачот earring за жени голем луксузен дизајн добар квалитет гроздобер свадба накит Eh003
zoom_in

925 sterling silver обрачот earring за жени голем луксузен дизајн добар квалитет гроздобер свадба накит Eh003

DEN 109.92

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : 925 sterling silver
Пакување : Фланелен боксери накит кеси
Големина : 55мм
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика за следење информации

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Број На Модел На:
00198
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Големина (Должина * Ширина):
55мм*55мм

Најдобри понуди..