• Намалена цена
  • Неодамнешно
20sets/број 12*3мм Празни Жените Шарм Стакло кои сакаат Топката diy Обетки Накит Подароци За Мода Фанки Едноставна долго капка Earring
zoom_in

20sets/број 12*3мм Празни Жените Шарм Стакло кои сакаат Топката diy Обетки Накит Подароци За Мода Фанки Едноставна

DEN 584.00 614.40

Количина на стоки
check Тековен

Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
20 поставува = 10 Pair
Ова е полу-готови производи
DIY треба лепак
топката големина : 12*3мм
други
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ако сакате . ние ќе бидеме секогаш подготвени.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
12*3
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..