• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нов Луксузен Гроздобер Накит Сини Кристал Орел Студ Обетки Топла Продажба На Рачно Изработени Генијален Smart Обетки За Девојки
zoom_in

2017 Нов Луксузен Гроздобер Накит Сини Кристал Орел Студ Обетки Топла Продажба На Рачно Изработени Генијален

DEN 85.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен


2017 Нов Луксузен Гроздобер Накит Сини Кристал Орел Студ Обетки Топла Продажба На Рачно Изработени Генијален Smart Обетки За Девојки
Производство :
2017 Нов Луксузен Гроздобер Накит Сини Кристал Орел Студ Обетки Топла Продажба На Рачно Изработени Генијален Smart Обетки За Девојки
Реден Број :
ed01395
Големина на :
Должина : 1.6*2.1 cm
Тежина :
12g

Главниот Камен Боја:
Зелена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ed01395
Назад Наоѓање:
Обетки
Тип На Објект:
Топла Продажба На Рачно Изработени Генијален Smart Обетки За Девојки
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
Во 7 дена
Клучни зборови:
2017 Нов Луксузен Гроздобер Накит Сини Кристал Орел Студ Обетки
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
Домот На Жените Долги Обетки
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал,Цинк Легура

Најдобри понуди..