• Намалена цена
  • Неодамнешно
Љубов Монолог Endearing Бела Кубни Циркони Жолто Злато Боја Капка Обетки X0373 Бесплатен Подарок Торба
zoom_in

Љубов Монолог Endearing Бела Кубни Циркони Жолто Злато Боја Капка Обетки X0373 Бесплатен Подарок Торба

DEN 253.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Метал под алкална
и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
О : Доколку превозот времето во текот на еден месец сеуште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака веднаш.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана. 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки. Како што потење, и употреба на хемиски производи, тоа ќе се промени бојата.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата. Па кога се носи, треба да се избегнува.
Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на
велејќи.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.
За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави. обично тоа ќе го задржи за една година или повеќе и подолго.
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager,
ние ќе ви одговори што е можно.
П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината?
О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба.
Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
X0373
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Стил:
Канцеларија/кариера
Manein Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
Бела
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
4.8 g

Најдобри понуди..