• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови 2017 Топла Продаде Мода Сладок Цвет Бисер Дизајн 925 Sterling Silver Дами Студ Обетки Накит Божиќ Подарок Трговија На Големо
zoom_in

Нови 2017 Топла Продаде Мода Сладок Цвет Бисер Дизајн 925 Sterling Silver Дами Студ Обетки Накит Божиќ Подарок

DEN 236.00 288.00

Количина на стоки
check Тековен

За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање :
1.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!
.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Превозот :
1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
96875

Најдобри понуди..