• Намалена цена
  • Неодамнешно
3 Бела Симулирани Бисер Топка како Pendant Метален Врв Цвет Златна & Сребрена пирсинг Мода Студ Обетки Жените Накит
zoom_in

3 Бела Симулирани Бисер Топка како Pendant Метален Врв Цвет Златна & Сребрена пирсинг Мода Студ Обетки Жените

DEN 58.00 63.36

Количина на стоки
check Тековен


Големина е околу 2.1*1.3 см
Клиенти Помош Центар : http : //www.aliexpress.com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Бренд Име:
SinoSanye
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ed0190
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди..