• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ztech Долго Додатоци Нови Обетки За Жените Макси Дизајн 4 Бои Pendantes Божиќ Капка Кристал Earring Подарок Brincos Накит
zoom_in

Ztech Долго Додатоци Нови Обетки За Жените Макси Дизајн 4 Бои Pendantes Божиќ Капка Кристал Earring Подарок

DEN 140.00 268.80

Количина на стоки
check Тековен


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Ztech
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
EAP1133
Стил:
Обетки
Употреба:
жените обетки
За:
обетки за жени
боја:
Како што е прикажано
цена:
Фабрика цена
is_customized:
Yes
Бесплатен превозот :
Цел >180USD Слободни од Express

Најдобри понуди..