• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден Едноставен Стил Сребро Позлатен Солиден Мали Студ Обетки за Жените Уво Пирсинг Накит
zoom_in

Моден Едноставен Стил Сребро Позлатен Солиден Мали Студ Обетки за Жените Уво Пирсинг Накит

DEN 15.00 19.20

Количина на стоки
check Тековен


Големина е околу : 1.4*0.5 cm
Должина е околу 1,4 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www.aliexpress.com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Бренд Име:
SinoSanye
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ed0063
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди..