• Намалена цена
  • Неодамнешно
Љубов Монолог Прекрасна Виолетова & White Кубни Циркони Сребрена Боја Капка Обетки за Жените X0402 Слободни Накит Торба
zoom_in

Љубов Монолог Прекрасна Виолетова & White Кубни Циркони Сребрена Боја Капка Обетки за Жените X0402 Слободни

DEN 285.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на
велејќи.
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager,
ние ќе ви одговори што е можно.
За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред. Како што потење, и употреба на хемиски производи, тоа ќе се промени бојата. Па кога се носи, треба да се избегнува. (во работен ден) по исплата е расчисти.
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку.
1 : Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
О : Доколку превозот времето во текот на еден месец сеуште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака веднаш.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата. Метал под алкална и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. 2 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X0402
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Канцеларија/кариера
Manein Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
Виолетова & Бело
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
7g
Надворешниот Метал:
сребро позлатен

Најдобри понуди..