• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 Боја на Располагање во Форма на Срце LED Неонски Наочари Новина Осветлување Среќен ЕЛ жица Љубов очила за сонце за Бар,Датира,Шопинг
zoom_in

10 Боја на Располагање во Форма на Срце LED Неонски Наочари Новина Осветлување Среќен ЕЛ жица Љубов очила за

DEN 462.00 537.12

Количина на стоки
check Тековен


10 Боја на Располагање во Форма на Срце LED Неонски Наочари Новина Осветлување Среќен ЕЛ жица Љубов очила за сонце за Бар,Датира,Шопинг
Спецификација :
Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.
Боја : Десет Боја (Сина,Транспарентен Сина,Црвена,Розева,Виолетова,Жолта,Портокалова,Бела, Зелена,Зелен Лимон)
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Функција : Стабилен На, Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)
Тип на производ : Костими Додатоци
Тело Материјал : Пластика
Празник : Божиќ/Ноќта На Вештерките/Велигден Ден/Фестивалот/Карневал
Напон : 3 V (2 AA Батерии)
Објектот Тежина : 85g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1pcs x EL Очила
1pcs x 3 V Стабилен на Контролер
Примена :

Wattage:
0-5W
Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
DC-3V ЕЛ Очила
сертификација:
CE,RoHS
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Гаранција:
6 месеци
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
3V
Извор На Светлина:
ел жица
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
боја:
10 Избор На Боја
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Мирно на/Трепка Брзо/Бавно да Трепка/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Повод:
Роденден,Свадба,Карневал

Најдобри понуди..