• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мини Велосипед за Играчки Одлична Прст Планински Велосипед Креативен Подарок Изработка BM88
zoom_in

Мини Велосипед за Играчки Одлична Прст Планински Велосипед Креативен Подарок Изработка BM88

DEN 62.00 73.44

Количина на стоки
check Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.Мини Велосипед за Играчки Одлична Прст Планински Велосипед Креативен Подарок Изработка BM88 Карактеристики:
Кул прст велосипед поставите играчка
Сосема нов и висок квалитет
Мини кул и таписерии изработка
Доста популарни во велосипед фанови
Одлична колекција и одличен подарок
Спецификација:
Модел Материјал : Цинк легура + пластични + гума
Должина : Околу 11cm
Максимална : Прибл 7cm
Напомена : Боја по случаен избор!
1 x мини-бик
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.

Бренд Име:
Силна Toyers
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,Grownups
Димензии:
N/A
боја:
црвена,црна
Тип На Објект:
Прст Велосипеди
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
Предупредување:
N/A

Најдобри понуди..