• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs/set УВ Гел лак Смена Обвива Силикони Впие Исклучување Капа Клип Нокти Помине Уметност Алатки
zoom_in

5pcs/set УВ Гел лак Смена Обвива Силикони Впие Исклучување Капа Клип Нокти Помине Уметност Алатки

DEN 72.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Тоа е направен од високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење. Погоден за професионална и домашна употреба. Лесно да се справи и да работат. Совршен помине уметност алатка во собата за модерен жена и девојка. Материјал : Силикон и животната средина Количина : 5 Компјутери капи Клип Големина : 3.7 x 2.3 см (еден прст), За вештачки нокти отстранување. Намали вишокот на ноктите. 1. Внесен на подлоги со чиста acetone. 2. Ставање на впива влошки за вештачки нокти. 3. Со користење на овој чувар infibulate вештачки нокти и влошки и одржување на 5 до 10 minuets. 4. користи нерѓосувачки смена да се отстрани гел Пакет се вклучени : 5x Помине Уметност Впие Исклучување Смена Алатка Капа
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја:
случаен боја
Тип На Објект:
Лак Смена
Бренд Име:
Laquee Rette
Состојка:
5pcs/set УВ Гел лак Смена Обвива
Број На Модел На:
5PCS/set
Количина:
5PCS/set
НЕТО-WT.:
5PCS/set
Тип:
Soaker Капи

Најдобри понуди..