• Намалена цена
  • Неодамнешно
150Pcs Боја Картичка Лажни Нокти Совети Транспарентен Природна Боја Нокти Помине Уметност Пракса Екранот Алатки
zoom_in

150Pcs Боја Картичка Лажни Нокти Совети Транспарентен Природна Боја Нокти Помине Уметност Пракса Екранот Алатки

DEN 148.00 187.20

Количина на стоки
check Тековен

Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС.Спецификација : Количина : 150 Pcs Боја : Проѕирна боја / Природна боја Пакет Содржина : 150 Pcs Помине Уметност Боја Картичка Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи како модел за новиот лак сте ги купиле и други работи во врска помине уметност. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Многу практични Помине уметност пракса / display алатки Погодни за професионална, ноктите салон и личните / домашна употреба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата.

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Должина На Ноктите:
127 мм
Тип:
Целосна Помине Совети
Големина:
Transparent color / Natural color
Ноктите Ширина:
11mm
Примена:
Прст
Количина:
1 Сет (150 бои)
Број На Модел На:
УВ Гел Боја на Екранот
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YWK
боја:
Транспарентен, Природни

Најдобри понуди..