• Неодамнешно
6ml Основни Бои Помине Уметност Печат Печат полски Дебели полски Лак Злато Сребро Помине Печат полски Печати 8 Бои
zoom_in

6ml Основни Бои Помине Уметност Печат Печат полски Дебели полски Лак Злато Сребро Помине Печат полски Печати

DEN 64.80

Количина на стоки
check Тековен

Volumn : 6ml Специјален лак за нокти уметноста на печатење и печатарски бои машина. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. 7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. 9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Едноставен за употреба : се Тресат или промешајте добро пред употреба. Ние не може да гарантира пристигнување време. Се специјализирани за Нокти Печат. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . 8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : 8 Бои за да го изберете. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Пакет : 1 x Помине Печат полски
Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.

Тип На Објект:
Лак
Бренд Име:
KASAKO Docai
НЕТО-WT.:
6ml
Број На Модел На:
ноктите печат полски
Количина:
1pcs

Најдобри понуди..