• Намалена цена
  • Неодамнешно
24pcs Целосна Помине француски Совети Природни Прст Лажни Лажни Уметност Покрие Нокти лажни нокти 2feb15
zoom_in

24pcs Целосна Помине француски Совети Природни Прст Лажни Лажни Уметност Покрие Нокти лажни нокти 2feb15

DEN 108.00 146.40

Количина на стоки
check Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена. Не фактура или приемот се вклучени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Брза испорака во 48 Часа.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
Пакетот Вклучува :
1x24pc Целосна Помине француски Совети Природни Прст Лажни Лажни Уметност Покрие Нокти
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и убава.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
Ние сме двојно копија на популарни помине големини за да ви даде 24 Ноктите, давајќи им избор за да се обезбеди совршено се вклопуваат.

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Бренд Име:
OutTop
Тип:
Француски Помине Совети
Количина:
24pcs/set
Примена:
Прст
Број На Модел На:
1x24pc Целосна Помине француски Совети
Големина:
Refer to Details
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..