• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Мртвите Кожата Смена Нерѓосувачки Челик Виножито Clipper Режа Нокти Помине Уметност Алатка
zoom_in

1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Мртвите Кожата Смена Нерѓосувачки Челик Виножито Clipper Режа Нокти

DEN 183.00 215.52

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација :
Количина : 1 Pc
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како на сликата покажува
Должина : Околу. 10cm
Ширина : Прибл. 5.5 cm
Пакет Големина : Прибл. 8.2*15.2 cm
Пакет Содржина :
1 Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper
Настава :
Сосема нов и висок квалитет
Тоа е направен од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик
Ова е професионален cuticle nippers за помине уметност / маникир / педикир
Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба.
Притисни Назад Cuticle и Трим Мртвите Кожата и Hangnail .

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Големина:
Length
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
AJS38327

Најдобри понуди..