• Неодамнешно
100pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена Лопата Форма Остри Совет Две-Крај за Педикир Маникир Нокти Грижа Т
zoom_in

100pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена Лопата Форма Остри Совет Две-Крај за Педикир

DEN 168.96

Количина на стоки
check Тековен


5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
3 : Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации :
1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Користи станот крајот да нежно притисни назад cuticle. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.
Плаќање :
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот. две различни краеви секој стапови, сенка форма и Остри Совет може да се користи за боја на мали модели на лажни нокти совети или природни нокти со остар врв, чистење на ноктот со двете страни, manucure и педикир или притисни го врати cuticle . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.5 mm
Пакет содржи : 1 X 100pcs Дрвени Стапови
Употреба :
1.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ .
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.Користете го посочи крајот за чистење на валкани под ноктот.
За Нас :
1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки.

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Материјал:
Дрво
Големина:
about 11.5cm
Број На Модел На:
портокал дрво стап

Најдобри понуди..