• Намалена цена
  • Неодамнешно
8.5*2.5*6.5 cm Kraft Хартија Перница Кутија Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист 100pcs
zoom_in

8.5*2.5*6.5 cm Kraft Хартија Перница Кутија Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист 100pcs

DEN 725.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


Kraft Хартија Перница Бонбони Кутија Свадба Корист Подарок Партија Снабдување 100pcs
големина на : 8.5*2.5*6.5 cm

Повод:
Свети Патрик Ден,Денот на Мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ
Шема:
Никој
Бренд Име:
ГРОЗДОБЕР УСЛУГИ
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs

Најдобри понуди..