• Намалена цена
  • Неодамнешно
Поставување на Персонализиран Врежани 6oz Хип Колба Поставите Инка Groomsman Деверуша Невестата Младоженецот Денот на Вљубените Свадба Подарок Оркестарот Корист
zoom_in

Поставување на Персонализиран Врежани 6oz Хип Колба Поставите Инка Groomsman Деверуша Невестата Младоженецот

DEN 434.00 457.44

Количина на стоки
check Тековен

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls изберете кој стил ви треба и ме остави пораката што треба Ласерски Engrave секој Хип Колба може да се избере различен Стил и Differnt Текст Pls ја Напушти текстови преку порака или да ја означите текст за редоследот по плаќање : -) како што се Колба #1 Првата линија xxxxxxx Втора линија xxxx Три линија xxxx четири линија xxxx итн. ви благодарам многу Капацитет : 6oz Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна Димензии : 9.0*2.0*10.5 CM фрлаат инка Дијаметар : 35mm Стакло Дијаметар : 35mm Стакло Висина : 45mm Количина : 1 Хип Колба Сет (еден Сет вклучувајќи ја и онаа Хип Колба+на фрлаат инка+2 Чаши )

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
yangsion
Број На Модел На:
1SFLK12
is_customized:
Yes
Материјал:
нерѓосувачки
Број на Компјутери:
Еден сет

Најдобри понуди..