• Намалена цена
  • Неодамнешно
Балон Налепница Paster воздух балон фиксна ги красат Водород хелиум број писмо airballoon лепак менгеме папка партија селотејп
zoom_in

Балон Налепница Paster воздух балон фиксна ги красат Водород хелиум број писмо airballoon лепак менгеме папка

DEN 48.00 64.32

Количина на стоки
check Тековен


Драги пријатели, ова е балон налепница лента,може да фиксна балон на плафон или на ѕид ,го направите да изгледа како Водород балон има 3 модел,ве молиме изберете го вашиот модел


Повод:
Април Будала Ден Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Пензионирање
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Обликот Стил:
Лента
Класификација:
Ballon Клип
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Балон Налепница
тип 1:
двојно соочува со селотејп
тип 2:
пена гума
тип 3:
еден соочува со селотејп

Најдобри понуди..