• Намалена цена
  • Неодамнешно
Headband Чадор Шапка Отворено Риболов Плажа Градина Спорт Свитлива Прилагодливи Headwear Дожд Чадори Капа Multicolor ПАРТИЈА ПОДАРОК
zoom_in

Headband Чадор Шапка Отворено Риболов Плажа Градина Спорт Свитлива Прилагодливи Headwear Дожд Чадори Капа Multicolor

DEN 4925.00 5184.00

Количина на стоки
check Тековен

Тема : Состојба : 100% нов и висок квалитет, ГОЛЕМИНА : 20" ДИЈАМЕТАР СТИЛ : ВИТКАЊЕ/КОМПАКТЕН ОБЕЗБЕДИ ИНСТАНТ СЕНКА СО ОВОЈ ГОЛЕМ ЧАДОР ШАПКА. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ. ЕЛАСТИЧНА HEADBAND STRETCHS ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ПОВЕЌЕТО ВОЗРАСНИ ЛИЦА

боја:
случајно бои
Повод:
Број На Модел На:
12
Материјал:
Платно
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
N

Најдобри понуди..