• Неодамнешно
20pcs Празни Гајби од Дрво Embellishments Дискови за DIY Занаети Cardmaking Scrapbooking Природна Боја 12.5x12.5cm
zoom_in

20pcs Празни Гајби од Дрво Embellishments Дискови за DIY Занаети Cardmaking Scrapbooking Природна Боја 12.5x12.5cm

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


20pcs Дрво Дрво Embellishments Cardmaking 12.5x12.5cm
Опис :
Материјал : дрво
Боја : природна
Големина : 12.5x12.5cm
Дебелина : 3мм
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Божиќ,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Број На Модел На:
546411
is_customized:
Yes
Тип:
Embellishments/Тагови
боја:
Природни
Големина:
12.5x12.5x0.3cm
Обликот:
дрво

Најдобри понуди..