• Намалена цена
  • Неодамнешно
20PCS Јасно Пластика Акрилик Срце Облик Fillable Елка Украси DIY Бања Бомба Калапи Срца Форма Топката Занает Украс
zoom_in

20PCS Јасно Пластика Акрилик Срце Облик Fillable Елка Украси DIY Бања Бомба Калапи Срца Форма Топката Занает

DEN 754.00 810.24

Количина на стоки
check Тековен


Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
Функција :
Користење на високо квалитетни и издржливи материјали, намалување на шок и вибрации, заштита на вашата камера.
(1)детали за Производот и големината На пластични акрилик fillable украс има две половини и се подготвени да се држат отворени за да се пополни Срцето Облик дизајн Украси совршен за група подароци, услуги и повеќе Совршен за Свадби, Булчински Туш услуги, порибување stuffers, партија услуги и kinki Две дел украс - snap освен и да ги надополнат Овие се големи да се пополни со слатки или подароци, додадете лента за бесење
(2)Користењето и предност
Димензија : 65mm/80mm/100mm/2.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
Може да се користи како еден неврзан торба кога ќе ја отстраните монтажни партиции.94 инчен
Боја : Јасно
Материјал : Акрилик
Опис На Производот :
Совршена декорација за свадба, елка, партијата итн.
Направи вашиот дом стане повеќе топол и романтичен.

боја:
60x65MM, 80MM, 100MM
Број На Модел На:
AY775
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..