• Неодамнешно
500ml Стенд-ап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе Торба 200pcs/многу Бесплатен превозот
zoom_in

500ml Стенд-ап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе Торба 200pcs/многу

DEN 3648.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : ПВЦ
Капацитет : 500ml
Answer : ___________________________ Note :

Повод:
роденден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
369851
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..