• Неодамнешно
60 никогаш не изгледаше толку добра Торта Topper 60. Роденден Украси Многу Боја, Сјај Торта Додаток Годишнината Оркестарот Материјали
zoom_in

60 никогаш не изгледаше толку добра Торта Topper 60. Роденден Украси Многу Боја, Сјај Торта Додаток Годишнината

DEN 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : Високо Квалитетен Cupcake toppers ► 6.5" широк х5" ► Вкупна должина : околу 5". ►Тие се направени од квалитетен сјајот картичка, која е достапна во 7 различни бои.
***Ве молиме запомнете*** ве Молиме изберете ја точната боја во боја опции, во горниот десен агол на сликата има една белешка боја, ви благодариме! Бои може да се разликува малку поради monitor settings
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот :
Ние имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз на производот на вашиот раце.
Враќање Политика :
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Повод:
Роденден Партија,Партија,Годишнина
Број На Модел На:
60 никогаш не изгледаше толку добра торта topper
Шема:
Број,Писмо
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Виножито Девојка

Најдобри понуди..