• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска За Ноќта На Вештерките Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира Танц Партија Cosplay Костим Реквизити
zoom_in

Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска За Ноќта На Вештерките Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира

DEN 816.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска За Ноќта На Вештерките Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира Танц Партија Cosplay Костим Реквизити
Опис :
Име : Цртан филм Леопард Главата Латекс Маска Боја : како на сликите покажуваат материјал : еко-пријателски латекс Големина : Одговара на повеќето возрасни грла Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн. Алергија предупредување 1.Ако сте алергични на латекс, не носат ова. 2.Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден ден . Пакет се Вклучени : 1x Леопард Главата латекс Маска

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Број На Модел На:
50903
Маска Материјал:
Латекс

Најдобри понуди..