• Намалена цена
  • Неодамнешно
500pcs 3cm Сини Ѕвезди Хартија За Свадба Булчински Партија Фрлање Confetti Бебе Туш Табела Декорација Растера Sprinkles
zoom_in

500pcs 3cm Сини Ѕвезди Хартија За Свадба Булчински Партија Фрлање Confetti Бебе Туш Табела Декорација Растера

DEN 422.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен


Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Тоа е одлично за свадби,забава,одмор,било прослави и посебен ден,тоа е исто така одлична за cardmaking,scrapbooks и занает проекти.com DHL 3-5 дена www. Превозот 1). Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Хартија
Големина : 30мм
Количина : 500pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Повод:
Шема:
Ѕвезда,Солидна Боја
Бренд Име:
DRtrade
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
ништовни
Големина:
S
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобри понуди..