• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најдобра Цена Кристал 10000pcs 25мм Метал Buttefly Тока За Кристал Лустерот Додатоци Осветлување Метал Конектор Бесплатен Превозот
zoom_in

Најдобра Цена Кристал 10000pcs 25мм Метал Buttefly Тока За Кристал Лустерот Додатоци Осветлување Метал Конектор

DEN 2749.00 3480.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.
за било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст!
Повеќе Производи :
Фото Шоу
имаме различни големина како што е прикажано во следниот начин : 25мм,33mm,40mm и така натаму,ако сакате другите големина или да се меша големина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
[Добредојдовте на нашата продавница,се Надевам дека ќе имате добро време]
Најдобра Цена Кристал 10000pcs 25мм Метал Buttefly Тока За Кристал Лустерот Додатоци Осветлување Метал Конектор Бесплатен Превозот
Производ Декорација
Име : Пеперутка Тока
Боја : Хром,Златна,Бронза
Големина : 25mm
Материјал : Метал
Пакет : 10000pcs/многу
Употреба : Лустерот Светилка Конектори , Curtan Прстени , Дома Декорација Осветлување Виси Куки, Свадба Декорација , Новогодишни Елки Виси
Answer : ___________________________ Note : даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Хром 10000pcs, Златен 10000pcs
Шема:
Никој
Големина:
S
Број На Модел На:
25mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба & Ангажман
боја:
Хром,Златна
Големина:
25mm
Материјал:
Метал
метал стил:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Clasps & Куките
Функција:
Метални Делови Конектор
is_customized:
Yes
Пакет:
10000pcs/многу
Примена:
лустерот светилка конектори , curtan прстени , дома декорација и така натаму

Најдобри понуди..