• Неодамнешно
Бела Led Прозрачна Облека Жените Одговараат Вечер Партија Облечи Светне Растечката Фаза На Изведба Секси Жени Ballroom Костим
zoom_in

Бела Led Прозрачна Облека Жените Одговараат Вечер Партија Облечи Светне Растечката Фаза На Изведба Секси Жени

DEN 19152.00

Количина на стоки
check Тековен


Бела Led Прозрачна Облека Жените Одговараат Вечер Партија Облечи Светне Растечката Фаза На Изведба Секси Жени Ballroom Костим
·

Големина:
L, M, S, XL, XXL
Повод:
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
Ledcostume220
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име :
LED костими , светлечки Led прозрачна партија облека
Извор на светлина:
LED
Led боја:
бела или прилагодени
Големина на :
S M L Прифати Прилагодена големина
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Батеријата:
Батерија
Контрола :
Прекинувач со рака
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Е прилагодено :
Yes
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Најдобри понуди..