• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Популарни Чиста Бела -Евтини Свадба Aisle VIP Тепих Тркач За Црквата Фаза Сала Свадба Тепих Aisle Тркач Душеци
zoom_in

Бесплатен Превозот Популарни Чиста Бела -Евтини Свадба Aisle VIP Тепих Тркач За Црквата Фаза Сала Свадба Тепих

DEN 1107.00 1165.44

Количина на стоки
check Тековен


1. Ако треба да се купи свадба ставка и изберете го Изразат испорака, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 2 недели однапред да го фати партија датум;
Ако времето е итна, ве молиме потврдете го со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.
2. Доколку вкупниот износ стигнат до 200 ние ќе се обидеме најдобро брод вашата парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX или Професионална Авиокомпанија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, кој може да достигне во 4-8 дена. ( ова е за повеќето земји, неколку земји треба да додадете малку повеќе пари)
3. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне тука.
4. Ние, исто така, превозот Сад Цел за странство клиенти, ако сте интерес во било предмети, добредојдени да ни каже.
Функција :
Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави,совршен за Backdrops Грав Торба Покрива или Кошница Stuffers
Состојба : 100% Сосема нов.
На овој линк е за големина : 80СМ x 10 M . Други големини, ве молиме проверете ја нашата продавница.
Бои : Бела 100% Полипропилен Анти лизга backin 0.5 mm дебели Лесно да се unroll и лесен за носење можете исто така да користите некоја заштитна фолија за да го поправи тоа. На крај не се заврши како што тие не го бараат тоа
Тепих Декорација Тоа е дизајниран за краток рок внатрешна и надворешна употреба на партии/настани. Содржи двојно леплива лента. Овој тепих декорација изгледа апсолутно прекрасен и е одлична за Холивудски Забави, Свадби, Награда Церемонии итн. Направени со colourfast не-плетени материјали. Направете вашите гости да се чувствуваат посебно кога децата одат на црвениот тепих од Суштинско значење за било Холивуд партија. Ние Испрати Налепница за Слободни да се Поправи Тепих на Подот.

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Бренд Име:
ФАНТАСТИЧНА ИДЕЈА
Број На Модел На:
Т станица тепих
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Големина:
L
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
боја:
Беж, Розова, Fushia, Сино, Сино Езеро
свадба фото кабина:
свадба backdrops
Спецификација:
80cm x 10M
backgound фотографија:
свадба backdrops swags
Црквата свадба фаза:
Т станица carpe
ВИП Свадба реквизити:
свадба сцената декорација
aisle тркач:
свадба теписи

Најдобри понуди..