• Неодамнешно
300pcs LED нараквици трепка зглоб бенд за настан партија декорација блескав хривнија работи опрема, LED светла зглоб прстен
zoom_in

300pcs LED нараквици трепка зглоб бенд за настан партија декорација блескав хривнија работи опрема, LED светла

DEN 12864.00

Количина на стоки
check Тековен


300pcs LED нараквици трепка зглоб бенд за настан партија декорација блескав хривнија работи опрема, LED светла зглоб прстен
боја : мулти ве молам оставете ме на порака за бојата што сакате, или ние ќе ги испрати по случаен избор

Бренд Име:
szlinxikeji
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
Број На Модел На:
FX5678

Најдобри понуди..