• Намалена цена
  • Неодамнешно
Слободен Брод 100pcs Трепет Twine Злато, Црвен,Платина, Сина,Gunmetal, Мат Црна, Зелена,Виолетова, Бакар 110 Метри Памук Бејкер Twine
zoom_in

Слободен Брод 100pcs Трепет Twine Злато, Црвен,Платина, Сина,Gunmetal, Мат Црна, Зелена,Виолетова, Бакар 110

DEN 10224.00 14400.00

Количина на стоки
check Тековен


Слободен Брод 100pcs Трепет Twine Злато, Црвен,Платина, Сина,Gunmetal, Мат Црна, Зелена,Виолетова, Бакар 110 Метри Памук Бејкер Twine
****1 Многу =100 spools (1spool/pack * 100packs).
****Можете да изберете различни бои се мешаат
****Ве молиме оставете порака на која бои ви се допаѓа, ако сакате да се меша бои
Должина на : 110 двор/гајтанот (100 М/гајтанот)
N.W. : 100g/гајтанот
Пакет : 1spool/пакет
Сертификација : SGS
Функција : Еко-пријателски, за еднократна употреба, degredable
Сертификација : ФДУ И SGS
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Декорации
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Повод:
Број На Модел На:
CBK004
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Шарени,Полна Боја
Материјал:
Картон
Големина:
M
Производ 1:
Шарени Бејкер Twine
боја:
Црвена, Зелена, Розова, Сина, Жолта...
Големина на:
100

Најдобри понуди..