• Неодамнешно
Бесплатен превозот 100pcs/многу Детето Корист Роденден Бонбони Кутија Розова/ Сино Слободни Јаже И Клуч
zoom_in

Бесплатен превозот 100pcs/многу Детето Корист Роденден Бонбони Кутија Розова/ Сино Слободни Јаже И Клуч

DEN 2160.00

Количина на стоки
check Тековен


Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши прв
Купувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не цел
Pls разбирање едни на други
=============================================================
Топла Продажба - бонбони кутија
прекрасна дизајн за да се направат вашиот живот полн со среќа
Matrial : 250g бел картон
Големина : 5*5*6cm
Боја : како на сликата
Тежина : 7.5 g/еез
Qantity : 100pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Кутии стигнале во РАМНА ФОРМА ,и верувајте ми ,тие се многу лесно да се соберат.
Сите бои се во акции на долг рок.
Јас бев обиде да ја објасни секоја детали во случај да има ништо не разбирам ,но ако не ,слободно контактирајте со нас ,ние сме секогаш тука да послужи за вас : )
Да почитувани Купувачи :
Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !
Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .бидејќи РАДОСТ APLLE ПРОДАВНИЦА се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодарам многу!
Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !
Welcom ја посетите нашата продавницата за повеќе опции

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Децата Ден
Шема:
Решетки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
01
Материјал:
Картон

Најдобри понуди..