• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црна балон 100pcs/многу 1.2 g 10 Инчен Бисер Хелиум свадба Декорација Метални Топката Бебе играчка Латекс ballon
zoom_in

Црна балон 100pcs/многу 1.2 g 10 Инчен Бисер Хелиум свадба Декорација Метални Топката Бебе играчка Латекс ballon

DEN 250.00 250.08

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки.
Плаќање
1.
Ако прескокот време заложби е минато,а не сте го добиле на стоки,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро
Имате прашања или не го примате стока? Не грижете се, Инстант contect нас, и Ние ќе трпеливо ви помогне.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Ако ви треба добра под итно , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас).Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.
Превозот 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги./пакет О ! Балони се breakable предмети, балон дува поголем и повеќе лесно да се скршени , не удар премногу , умот внимателно шут !
Answer : ___________________________ Note : нарачките, подароци не Се кумулативни
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена.

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Круг Балони
Материјал:
Латекс
боја:
Multicolor,Бела,Зелена,Црвена,Сина,Жолта,Розова,Виолетова,Портокалова,Небото Сино
Обликот:
Круг Балони
Материјал:
Емулзија воздух балон
занаети:
Туѓо балони
Балон видови:
Бум топката украси
Користам Прилика:
Божиќ, родендени, свадби, компанијата партии, отворањето церемонии,
број:
100 компјутери./торба
Тежина:
Or1.2g / pieces

Најдобри понуди..