• Намалена цена
  • Неодамнешно
DONYAMY 60pcs 2x9cm Долго Дизајн За Подарок Kraft Налепница, Cookie/Торта/Подарок Labels Налепници Кујна Слатки Партија Печат Налепница
zoom_in

DONYAMY 60pcs 2x9cm Долго Дизајн За Подарок Kraft Налепница, Cookie/Торта/Подарок Labels Налепници Кујна Слатки

DEN 94.00 98.40

Количина на стоки
check Тековен


Боја : Како Фотографија 60 парчиња=6 0 налепници Големина 9*2cm

Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Денот на Таткото,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста,Велигден
Број На Модел На:
666
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DONYAMY

Најдобри понуди..