• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ново 1 КОМПЈУТЕР ноќта на Вештерките Cosplay Латекс Крвави Зомби Маска Топење Лице Одење Мртов Страшно Партија Маска Mardi Gras Топката Маски за Слободни големина
zoom_in

Ново 1 КОМПЈУТЕР ноќта на Вештерките Cosplay Латекс Крвави Зомби Маска Топење Лице Одење Мртов Страшно Партија

DEN 1339.00 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Ново 1 КОМПЈУТЕР ноќта на Вештерките Cosplay Латекс Крвави Зомби Маска Топење Лице Одење Мртов Страшно Партија Маска Mardi Gras Топката Маски за Слободни големина
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
LM2335
Маска Материјал:
природни еко-пријателски латекс
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..