• Намалена цена
  • Неодамнешно
20pcs/број 12 Инчен Polka Точка Латекс Балони Печатени Точка Гумени Воздушни Балони за Свадба Декорација на Настанот Снабдување Деца Балон
zoom_in

20pcs/број 12 Инчен Polka Точка Латекс Балони Печатени Точка Гумени Воздушни Балони за Свадба Декорација на

DEN 91.00 135.36

Количина на стоки
check Тековен


Име : 12 Инчен Балон Печатени Polka Dot
Материјал : латекс
Тежина : 3.2 g по еден
Боја : Бела, Црвена, Розова,Темно Розева Боја,Светло Сина,Сина,Светло Зелена,Зелена,Портокалова,Жолта,Црна,Виолетова

Ballon Големина:
12inch
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Број на Компјутери:
20pcs
Број На Модел На:
sgf83903t0
Обликот Стил:
овална
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
свадба балони:
латекс балони
декорација балон:
Декорација Латекс Балон
Големина:
12 Balloon
партија декорација:
партија балони
Спецификација:
12 inch
печатени балони:
Polka Точка Печатени Балони
боја:
12 избере бои за
Материјал:
Латекс
Настанот Балони:
роденден балони
Дома декорација:
гумени воздушни балони

Најдобри понуди..