• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs/многу Балони Ѕид Мрежи 4-9 Дупки Латекс Балони Моделирање Додатоци Балон Мрежа Среќен Роденден, Свадба Партија Декорација
zoom_in

10pcs/многу Балони Ѕид Мрежи 4-9 Дупки Латекс Балони Моделирање Додатоци Балон Мрежа Среќен Роденден, Свадба

DEN 880.00 1035.84

Количина на стоки
check Тековен


100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за свадба партија прослава прилики Лесен за употреба и пластичен материјал може да биде стабилна и издржливи Предмет Тип : Балон Мрежа Ѕид Материјал : Пластични Функција : Балони Моделирање Боја : Бела Големина : 30*30cm Пакет се Вклучени : 10* Балон мрежа ( може да се поврзе )

Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
Балони Додатоци
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
10pcs
боја:
Бела
Име на производ:
Балон Мрежа Ѕид
Големина:
30*30cm
Тип На Објект:
Роденден материјали
Повод:
свадба декорација

Најдобри понуди..