• Намалена цена
  • Неодамнешно
Злато & Сребрена Сјајот Невестата да Се Cupcake Toppers Свадба/Булчински Туш Оркестарот Храна Зема Партија Услуги Торта Декорација Материјали
zoom_in

Злато & Сребрена Сјајот Невестата да Се Cupcake Toppers Свадба/Булчински Туш Оркестарот Храна Зема Партија

DEN 259.00 287.52

Количина на стоки
check Тековен


Материјали : H igh П uality Cupcake toppers "Невестата 2" Големина : ширина од 2,5" x висок 2" (6.35x5.08 cm) должина : околу 3.9"
Ако треба да се цел и многу нарачки, ве молиме контактирајте ме!
Напомена : Бои може да се разликува малку поради monitor settings БР.1 БР.2
>>Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
>>ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот :
>>имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз на производот на вашиот раце.
Враќање Политика :
>>доколку сакате да ја размена на објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
>>од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас на :
>>Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Големина:
36pcs, 24pcs, 12pcs, 60pcs
Шема:
Срцето,Писмо
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Невестата да Се Cupcake toppers
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Повод:
булчински туш
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобри понуди..