• Намалена цена
  • Неодамнешно
Креативни Отпечаток Свадба Дрво, Платно Гостин Книга Обичај Свадба Партија Декорација Булчински Туш Годишнината Потпис Книга
zoom_in

Креативни Отпечаток Свадба Дрво, Платно Гостин Книга Обичај Свадба Партија Декорација Булчински Туш Годишнината

DEN 1368.00 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
-Материјал : Платно
Големина на : 40*50cm (W*H)-16*20 Inch
30*40cm
1. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично.
2. Лесно да се примени. Само лево на вашиот отпечаток на него со мастило влошки.Можете да го дизајн она што ви се допаѓа.
3. Оваа thumbprint дрво Идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions
4. Добар сувенири,Постојат многу различни стил шема можете да изберете.
>>> Внимание : 1. Ве молиме љубезно ве советуваме кој имиња и датум сакате да прилагодено на Платно Гостин Книга, ние само може да се организира вашата цел после ваша потврда. Инаку, ако за 2 дена не сме го добиле вашиот одговор,ќе оставете го празно. Љубезно ве молиме да се разбере. 2. Ова е направено за да цел,pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 8-12 работни дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 работни дена да го друга земја од страна на кина пост. Ако брза испорака е потребно, контактирајте со нас директно за помош. Пакет Се Вклучени :
1 X Обичај Отпечаток Книга за Гости
свадба декорација,casamento,свадба,свадба покани,бебе туш,партија декорација,свадба фаворизира и подароци,роденден украси за деца,партија материјали,декорација mariage,ноќта на вештерките,свадба подароци за гостите,декорација,bachelorette партија,бебе туш декорација,decoracion boda,свадба декорации,organza

Производ големина:
40x50cm, 30x40cm
Шема:
Дрвја,Број,Писмо,Цвет
is_customized:
Yes
Бренд Име:
buythrow
Големина:
40*50cm (W*H)-16*20Inch, 30*40cm
Шема:
свадба декорација
функција 1:
casamento
Карактеристика 2:
партија декорација
функција 3:
свадба фаворизира и подароци
карактеристика 4:
Свадба Материјали

Најдобри понуди..