• Намалена цена
  • Неодамнешно
DONYAMY 160 компјутери 1.5x7cm Kraft Хартија Етикета Налепница За DIY Рачно Изработени Подароци за Торта, Печење Запечатување Налепница
zoom_in

DONYAMY 160 компјутери 1.5x7cm Kraft Хартија Етикета Налепница За DIY Рачно Изработени Подароци за Торта, Печење

DEN 94.00 98.40

Количина на стоки
check Тековен


Боја : Како на Слика 160 парчиња=16 0 налепници Големина 7*1.5 cm

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
666
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DONYAMY
Шема:
Писмо

Најдобри понуди..