• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Тигар Хелиум Балон Фолија Животинско Балони за Деца Бебе Туш Играчки Балон Партија/Роденден/Свадба Декорација Подарок Globos
zoom_in

1PC Тигар Хелиум Балон Фолија Животинско Балони за Деца Бебе Туш Играчки Балон Партија/Роденден/Свадба Декорација

DEN 47.00 49.92

Количина на стоки
check Тековен


1 PC Тигар Хелиум Балон Фолија Животинско Балони за Деца Бебе Туш Играчки Балон Партија/Роденден/Свадба Декорација Подарок Globos
Материјал : Гравури
Големина : приближно 65*43cm
Пакет : 1 парче

Повод:
Свети Патрик,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Дипломирањето,Пензионирање,Земјата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Велигден,Божиќ
Број На Модел На:
Тигар Балони
Бренд Име:
eTya
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Фолија
Повод:
партија материјали
Тип На Објект:
Еден
Обликот:
Животните

Најдобри понуди..