• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs/многу Точки Дизајн Црна Пластика Подарок Торба 25x35cm Облека, Накит Пакување Торба Симпатична Пластични Кеси Со Рачка
zoom_in

100pcs/многу Точки Дизајн Црна Пластика Подарок Торба 25x35cm Облека, Накит Пакување Торба Симпатична Пластични

DEN 839.00 912.00

Количина на стоки
check Тековен

За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Ви благодариме! : )
ЌЕ ГИ САКАЛ ~~
Трговија на големо Бело Круг Точки Црна Пластична Кеса 25x35cm 100pcs/многу Шопинг Накит Пакување, Пластична Кеса Подарок Перница Со Рачка.4 mm
Објектот Useage накит, Облека, Козметика Бутик Подарок Пакување Шопинг
Други Големина Пластична Амбалажа И Кеси
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Трговија на големо Бело Круг Точки Црна Пластична Кеса 25x35cm 100pcs/многу Шопинг Накит Пакување, Пластична Подарок Перница Со Рачка
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .0393 инчен 1 инч=25. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Свадба,Божиќ
Шема:
Dot
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Голем Шопинг Торба 169
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
Пластични
Повод:
шопинг
Големина:
25*35cm (9.84x13.7)
боја:
Бел Круг Точки Црна
Материјал:
Пластични
Кеси стил:
Накит Торба Козметички Кеси Божиќ Кеси Бонбони Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Користат за :
Свадба Партија Облека, Накит Подарок Пакување Шопинг
is_customized:
Yes (bolsas de regalo)
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба

Најдобри понуди..