• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.2 m 12 Знамиња Жолт Цвет Памук Банер Pennant Гарланд Деца Бебе Туш Роденден Bunting Свадба Партија Оркестарот Фотографија
zoom_in

3.2 m 12 Знамиња Жолт Цвет Памук Банер Pennant Гарланд Деца Бебе Туш Роденден Bunting Свадба Партија Оркестарот

DEN 187.00 197.28

Количина на стоки
check Тековен

Опис
Материјал : Памук
Боја : Како што е прикажано во photoes
Вкупна должина : 320cm
Знаме Големина : 17*17*17cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Памучна Крпа Банер
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
PD
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Повод:

Најдобри понуди..