• Намалена цена
  • Неодамнешно
свадба партија корист претставува за гости Традиционалните Цвет Флип-Flop Нокти Поставите булчински туш подароци 80sets/многу
zoom_in

свадба партија корист претставува за гости Традиционалните Цвет Флип-Flop Нокти Поставите булчински туш подароци

DEN 4195.00 4560.00

Количина на стоки
check Тековен

свадба партија корист претставува за гости Традиционалните Цвет Флип-Flop Нокти Поставите булчински туш подароци 80sets/многу
1 lot = 100sets
Тип : Настан & Партија Материјали
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Повод : Свадба
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Корист
свадба корист : Маникир Поставена
тема : љубов
боја : како се покаже
среќен убавина преку! Повеќе удобен за носење, тоа е на студентите, канцеларијата на работниците, како и љубовта за патување и туризам луѓе неопходни necessaries на животот! Echocardiography акција! Се брза да се соберат сет . Тоа е исто така погоден за млади пријател како подарок!
Фото како што е подолу :

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
4pcs
Шема:
Dot
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
P
Тип:
Друг Празник Материјали
Mfg Серија Број:
Ангел и Ѓавол

Најдобри понуди..