• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен превозот ноќта на Вештерките Партија Cosplay Карневал Гаден Giggles Кловн маска Смешно Џокер се Соочуваат со Маска на Главата Зомби Целосна Главата Маска Играч
zoom_in

Бесплатен превозот ноќта на Вештерките Партија Cosplay Карневал Гаден Giggles Кловн маска Смешно Џокер се Соочуваат

DEN 4017.00 4319.52

Количина на стоки
check Тековен


Бесплатен превозот ноќта на Вештерките Партија Cosplay Карневал Гаден Giggles Кловн маска Смешно Џокер се Соочуваат со Маска на Главата Зомби Целосна Главата Маска Играчки
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
LM2407
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
природни еко-пријателски латекс
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..