• Намалена цена
  • Неодамнешно
Сина лист декорација cupcake случај, плоштад кифла хартија торта чаши, cupcakes носителот партија снабдувањето со услуги
zoom_in

Сина лист декорација cupcake случај, плоштад кифла хартија торта чаши, cupcakes носителот партија снабдувањето

DEN 621.00 739.20

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Синиот цвет хартија торта чаши, cupcake облоги (100pcs/многу) Материјал : Храна одделение paper Size : 4.8 cm*4.8 cm

Најдобри понуди..