• Намалена цена
  • Неодамнешно
свадба корист подарок и рекламирање материјали за гостите--Г-дин & Г-ѓа Ampersand Вино Шише Настроената партија услуги 100pcs/многу
zoom_in

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гостите--Г-дин & Г-ѓа Ampersand Вино Шише Настроената партија

DEN 5299.00 5760.00

Количина на стоки
check Тековен

ви благодариме!!!
.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност. Клиентот е одговорен за враќање. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.ви благодариме на соработката. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Најдобри понуди..