• Неодамнешно
Јапонски стил рачно изработени мачка серија керамички садови поставите супа глупак боул риба, чинија семејство вечера плоча поставена на големо
zoom_in

Јапонски стил рачно изработени мачка серија керамички садови поставите супа глупак боул риба, чинија семејство

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Шема:
Cartoon на животните,Животните,Солидна Боја,Точка
Број На Модел На:
17021503
Повод:
Денот на мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Куќа се Движат,Годишнина,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Керамички
Број на Компјутери:
1pc

Најдобри понуди..